NABÍDKA MNOU LEKTOROVANÝCH KURZŮ

Petra Davidová – původně tanečnice, taneční pedagožka, certifikovaná dula, laktační poradkyně. Od roku 2006 doprovázím matky a rodičovské páry k porodům v porodnici i mimo zdravotnické zařízení. Jsem lektorkou kurzů pro nastávající rodiče a poskytuji individuální konzultace. Jako certifikovaná lektorka vývojových pohybů a jógy pro miminka, také lektoruji kurzy pohybových hrátek pro matky s dětmi v různých pražských mateřských centrech. Jsem matkou 3 dětí. Mám vlastní zkušenost z porodů v porodnici a domácích porodů.

Kurzy pro rodiče

NOVĚ

Spokojená maminka, spokojené miminko - Chocho.cz

17.00 Kurz začínáme 16.1. 2018 a pokračujeme 1x za 14 dní.

Otevřená setkání s dulou. Jak přivést na svět spokojené miminko a prožívat radostné mateřství, aneb co vám v porodnici neřeknou.

Povídáme si v kruhu na různá témata týkající se těhotenství porodu a šestinedělí. Máme prostor pro sdílení aktuálních potřeb a konkrétních rad, jak zvládat případné těžkosti během těhotenství. Potom se věnujeme tělu, protáhneme, posílíme a oživíme ho pomocí přirozeného dechu, pohybu, hudby a spontánního tance. Také odpočíváme, hledáme a navazujeme kontakt se svým miminkem při relexaci. Rozvíjíme důvěru ve vlastní schopnost porodit.

Přihlášení na e-mailu petradavidova@dulapraha.cz nebo telefonu 737 956 288. Jóga centrum Chocho.cz, Charkovská 333/5, Praha 10 – Vršovice. Cena 300,- Kč.

NOVĚ

Středa 14.2. - Centrum Maitasuna

16 - 19 hod Šestinedělí, kojení a péče o miminko

Obsah kurzu:

  • bonding, výjimečné první dvě hodiny po porodu, hormony, počátek laktace
  • potřeby novorozence, vzhled miminka po porodu, běžná vyšetření novorozence v porodnici
  • potřeby žen v šestinedělí, průběh šestinedělí, fyzické a psychické změny, poporodní blues vs. poporodní deprese, nová matka
  • novorozenec doma – základní potřeby novorozenců, sladění matky a miminka a vzájemná komunikace, běžná péče první dny doma, oblékání, koupání, vhodná kosmetika, pleny a přebalování
  • praktická ukázka manipulace s miminkem, nošení, kontaktní rodičovství
  • nová rodina, že 2 jsou 3
  • možnosti podpory v šestinedělí – domácí návštěva porodní asistentky, duly, laktační poradkyně, pomocnice v domácnosti

„Šestinedělí může být nádherným životním zážitkem, obdobím intenzivní zamilovanosti pro celou novou rodinu, ale také obdobím velkých výzev. Projít tímto náročným obdobím v klidu, spokojeně a bez stresů je velkým darem do života nové matce, dítěti i otci a má pozitivní vliv na celou společnost.“ Petra Davidová

Přihlášení na e-mailu petradavidova@dulapraha.cz nebo telefonu 737 956 288. Maitasuna, Ježkova 757/14, 13000 Praha 3-Žižkov, www.maitasuna.cz. Cena 700,- Kč.

dulapraha

Aperio

  • VÍKENDOVÁ PŘEDPORODNÍ PŘÍPRAVA
  • ŠESTINEDĚLÍ, PÉČE O MIMINKO, PÉČE O ŽENU PO PORODU
  • KOJENÍ

Aktuální termíny naleznete na webových stránkách Aperia: aperio.cz

Kurzy pro rodiče s dětmi

NOVĚ

úterý - Chocho.cz

9.30 BROUČCI (10 měsíců až 2 roky - chodící)

Hrajeme si s vlastním tělem, propojujeme říkanky, písničky, pohybové a dotekové hry, tanečky a hraní na přírodní nástroje. Cílem je bavit se společně v bezpečném prostředí, poznávat možnosti a schopnosti vlastního těla, zjistit jak funguje a co všechno umí v interakci s ostatními. Já, moje tělo a ti druzí.

Přihlášení na e-mailu petradavidova@dulapraha.cz nebo telefonu 737 956 288. Jóga centrum Chocho.cz, Charkovská 333/5, Praha 10 – Vršovice. Cena 200,- Kč.

Pondělí - RKC Paleček

09.00 BROUČCI (10 měsíců až 2 roky - chodící)

10.00 MIMINKA (2 až 10 měsíců - nechodící)

11.00 MALÍ TANEČNÍCI (2 až 4 roky - spolupracující)

Středa - RKC Paleček

09.00 BROUČCI

10.00 MIMINKA

Přihlásit se můžete na webových stránkách Palečku: rcpalecek.cz

Čtvrtek - RC Mám prostor

09.30 MIMINKA

10.15 BROUČCI

15.30 MIMINKA

16.15 Tanečky pro předškoláky

Poznáváme a rozhýbáváme naše tělo, zkoušíme, co umí a jaké jsou jeho limity. Učíme se správné zdravé držení těla, hrajeme pohybové hry, zpíváme, tančíme jednoduché tanečky, učíme se pohybovat v prostoru a spolupracovat s ostatními.

Rezervace na: mamprostor.cz

Úvod Kdo je dula Co nabízím Proč to dělám Kurzy Kontakt